Botoșaniul, la câțiva milimetri de gol. Vașvari a luat la țintă bara (VIDEO)

Gazdele au trecut pe lângă deschiderea scorului în minutul 47, când numai bara i-a salvat pe brașoveni.

FC Botoșani forțează în debutul reprizei secunde, la scorul de 0-0. La o fază de atac ceva mai închegată a moldovenilor, Vașvari a trimis senzațional din voleu, însă bara l-a protejat pe portarul Iacob, care părea învins.

27 septembrie 2014

Un comentariu To “Botoșaniul, la câțiva milimetri de gol. Vașvari a luat la țintă bara (VIDEO)”

1. Citat Mi-a fost dor de fotbal. Dar nu m-am uitat la Champions League. Nici la Europa League nu o sa ma uit. De fapt nici n-am teloeizvr. Iar netul imi merge suficient de greu cat sa nu pot vizualiza un meci online. Mai bine! Noi ne bucuram ca ai telefon .te ajuta sa scrii acele minunate poezii de dupa meciuri!Multumim pentru asta!