CFR, o nouă victorie în Liga 1 Betano! Concordia nu a reușit surpriza

Vasile Miriuță nu a reușit să-și învingă fosta echipă.

Concordia Chiajna a pierdut pe teren propriu meciul cu CFR Cluj, scor 0-1, după un penalty transformat de Ciprian Deac.

Oaspeții nu au făcut o primă repriză extrem de reușită, dar s-au revanșat în mitanul secund. Mai întâi, Moutinho a ratat dintr-o poziție incredibilă (’54), după care CFR a primit penalty în minutul 70, după un duel între Marc și Omrani. Deac a făcut 1-0, fără emoții, stabilind totodată scorul final.

CFR e lider în Liga 1 Betano cu 25 de puncte, cu 6 mai mult față de FC Botoșani și CS U Craiova. FCSB se poate apropia la 4 puncte de ardeleni dacă va învinge Gaz Metan Mediaș, în această seară.

17 septembrie 2017

Un comentariu To “CFR, o nouă victorie în Liga 1 Betano! Concordia nu a reușit surpriza”

1. Bani repede, usor si comod. Obtii usor rezultate. Aici poti sa castigi repede si bine. Mai ai un pas sa te convingi. Cand doresti sa afli despre ce este vorba si sa primesti toate detaliile la adresa ta de email, trimite cuvantul DETALII la adresa aceasta de email