A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”
Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!” Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!”
VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1 VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1
Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Şucu a anunţat când va semna noul antrenor al Rapidului! ”Suntem hotărâţi să investim în club”

Kylian Mbappe, prestaţie slabă cu Barcelona. Nu a primit notă de trecere

Champions League Publicat de Daian Cutu pe 11 apr 2024

Barcelona a învins miercuri seara, în deplasare, scor 3-2, gruparea franceză PSG, în manşa tur a sferturilor de finală din Liga Campionilor.

Catalanii au deschis scorul prin Raphinha, în minutul 37. Parizienii au avut un start incredibil de repriză secundă şi au preluat conducerea în numai trei minute.

Dembele a egalat în minutul 48, iar Vitinha a adus gazdele în avantaj în minutul 51. Barcelona a egalat unsprezece minute mai târziu, prin acelaşi Raphinha, apoi gazdele au trecut pe lângă gol în câteva rânduri, cea mai mare ocazie fiind bara lui Dembele, din minutul 75.

Xavi l-a introdus în joc pe Andreas Christensen, în minutul 75, şi acesta a înscris în minutul 77, cu o lovitură de cap la cornerul lui Gundogan. Barcelona a trecut în avantaj, 3-2, acesta fiind şi scorul cu care s-a încheiat întâlnirea.

Starul parizienilor, Kylian Mbappea făcut un meci slab. Cei de la Goal.com i-au dat nota 4! Cel mai rău a ieşit portarul Gianluigi Donnarumma, care a primit 2, fiind acuzat că a greşit la toate golurile adversarilor.