Spectacolul e garantat! Programul complet al meciurilor din play-off şi play-out!

Spectacolul e garantat! Programul complet al meciurilor din play-off şi play-out!

Se anunţă dueluri incendiare în play-off şi play-out, încă din prima etapă!

Conform ţintarului publicat de LPF, prima etapă a play-off-ului programează derby-ul dintre Dinamo şi Steaua, în Ştefan cel Mare, la doar câteva zile de la întâlnirea celor două rivale din turul semifinalelor Cupei României.

Programul complet al play-off-ului:

​Etapa 1 (5 martie):

ASA Târgu Mureș – Pandurii
Dinamo – Steaua
Astra – Viitorul

Etapa a 2-a (12 martie):

Pandurii – Viitorul
Steaua – Astra
ASA Târgu Mureș – Dinamo

Etapa a 3-a (19 martie):

Dinamo – Pandurii
Astra – ASA Târgu Mureș
Viitorul – Steaua

Etapa a 4-a (30 martie):

Pandurii – Steaua
ASA Târgu Mureș – Viitorul
Dinamo – Astra

Etapa a 5-a (2 aprilie):

Astra – Pandurii
Viitorul – Dinamo
Steaua – ASA Târgu Mureș

Etapa a 6-a (9 aprilie):

Pandurii – ASA Târgu Mureș
Steaua – Dinamo
Viitorul – Astra

Etapa a 7-a (16 aprilie):

Viitorul – Pandurii
Astra – Steaua
Dinamo – ASA Târgu Mureș

Etapa a 8-a (23 aprilie):

Pandurii – Dinamo
ASA Târgu Mureș – Astra
Steaua – Viitorul

Etapa a 9-a (30 aprilie):

Steaua – Pandurii
Viitorul – ASA Târgu Mureș
Astra – Dinamo

Etapa a 10-a (7 mai):

Pandurii – Astra
Dinamo – Viitorul
ASA Târgu Mureș – Steaua.

Programul meciurilor din play-out:

Etapa 1 (5 martie ):

CSU Craiova – FC Voluntari
Chiajna – ACS Poli
FC Botoşani – Petrolul
CSMS Iaşi – CFR Cluj

Etapa a 2-a (12 martie):

ACS Poli – CFR Cluj
Chiajna – CSU Craiova
FC Voluntari – FC Botoşani
Petrolul – CSMS Iaşi

Etapa a 3-a (19 martie):

CSU Craiova – ACS Poli
FC Botoşani – Chiajna
CFR Cluj – Petrolul
CSMS Iaşi – FC Voluntari

Etapa a 4-a (30 martie):

CSU Craiova – FC Botoşani
FC Voluntari – CFR Cluj
ACS Poli – Petrolul
Chiajna – CSMS Iaşi

Etapa a 5-a (2 aprilie):

CSMS Iaşi – CSU Craiova
FC Botoşani – ACS Poli
CFR Cluj – Chiajna
Petrolul – FC Voluntari

Etapa a 6-a (9 aprilie):

CSU Craiova – CFR Cluj
ACS Poli – FC Voluntari
Chiajna – Petrolul
FC Botoşani – CSMS Iaşi

Etapa a 7-a (16 aprilie):

Petrolul – CSU Craiova
CFR Cluj – FC Botoşani
FC Voluntari – Chiajna
CSMS Iaşi – ACS Poli

Etapa a 8-a (23 aprilie 2):

FC Voluntari – CSU Craiova
ACS Poli – Chiajna
Petrolul – FC Botoşani
CFR Cluj – CSMS Iaşi

Etapa a 9-a (30 aprilie):

CFR Cluj – ACS Poli
CSU Craiova – Chiajna
FC Botoşani – FC Voluntari
CSMS Iaşi – Petrolul

Etapa a 10-a (7 mai 2016):

ACS Poli – CSU Craiova
Chiajna – FC Botoşani
Petrolul – CFR Cluj
FC Voluntari – CSMS Iaşi

Etapa a 11-a (15 mai 2016):

FC Botoşani – CSU Craiova
CFR Cluj – FC Voluntari
Petrolul – ACS Poli
CSMS Iaşi – Chiajna

Etapa a 12-a (21 mai):

CSU Craiova – CSMS Iaşi
ACS Poli – FC Botoşani
Chiajna – CFR Cluj
FC Voluntari – Petrolul

Etapa a 13-a (25 mai):

CFR Cluj – CSU Craiova
FC Voluntari – ACS Poli
Petrolul – Chiajna
CSMS Iaşi – FC Botoşani

Etapa a 14-a (29 mai):

CSU Craiova – Petrolul
FC Botoşani – CFR Cluj
Chiajna – FC Voluntari
ACS Poli – CSMS Iaşi.

29 februarie 2016

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Despre Look TV

( + 40 ) 770 49 49 49
– intre orele 10:00 – 14:00 L-V –

Str Cetatii nr 39/2
400166, Cluj-Napoca