Szukala aduce fericirea în prelungiri! Polonezul înscrie în minutul 94 (VIDEO)

Steaua a reușit să marcheze în prelungirile meciului, iar Grahovac a fost eliminat, după ce l-a lovit pe autorul golului.

Eforturile campionilor au fost răsplătite în minutul 4 de prelungiri, când Lukasz Szukala a înscris cu capul, la o fază la care fundașii Iașiului au greșit lăsând mingea să cadă în careu. Portarul Grahovac a fost eliminat, după intrarea urâtă avută asupra autorului golului. Steaua conduce cu 1-0 pe CSMS Iași și este foarte aproape să ia cele 3 puncte.

7 decembrie 2014

8 comentarii la acest articol To “Szukala aduce fericirea în prelungiri! Polonezul înscrie în minutul 94 (VIDEO)”

1. Posted on Un răspuns probabil la eentrebarea prnaiipclă: eşecul ACZ a făcut posibilă discuţia despre o coaliţie PDL-PSD.Un răspuns posibil: Coaliţia PDL-PSD va me2nji een mod teoretic PDL eentr-un aşa hal eence2t ACZ va avea şanse een 2016. Sau 2014.Complementare: depinde de scorul USL. Sub 50% se fac coaliţii, peste 50% se face petrecere.