”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua ”Despre proces nu ştiu ce să vă zic”. Miodrag Belodedici a dezvăluit cine e pentru el adevărata Steaua
Dorinel Munteanu, reacţie sinceră după ce Oţelul a pierdut şi cu ”U” Cluj: ”Nu ştiu dacă unii mă consideră nebun!”

VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil VIDEO | Udinese - Empoli 1-1. Trupa lui Răzvan Marin e egalată în minutul 90+14 şi e pe loc retrogradabil
Totul a fost stabilit! Primul fotbalist care pleacă de la FCSB. Jucătorul semnează cu o rivală din Superligă. MM Stoica, emoţionat: ”El e de toate. Nacho n-a jucat niciodată atacant lateral!”

Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga Pauza s-a terminat! Cristi Balaj revine în Superliga
Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris Max Verstappen, succes foarte muncit pe circuitul din Emilia Romagna. L-a învins la mai puţin de o secundă pe Lando Norris

Tony, faţă în faţă cu cele mai importante meciuri ale sezonului. ”Ca două finale de Liga Campionilor”

Poli Iași Publicat de Daian Cutu pe 3 mai 2024

Antrenorul Tony Da Silva susţine că ultimele două meciuri din campionat ale echipei sale, Poli Iaşi, sunt ca două finale de Liga Campionilor, el precizând că jucătorii săi vor lupta până în ultimul minut pentru a evita retrogradarea.

Tony Da Silva a afirmat în conferinţa de presă susţinută înaintea meciului dintre Poli Iaşi şi Hermannstadt de la Sibiu, că echipa ieşeană abordează partida la victorie.

”Atmosfera nu e una de petrecere, noi ştim realitatea. Ne-am pregătit bine pentru acest meci, mergem să luăm cele trei puncte. Mai avem două partide şi le-am spus băieţilor că sunt ca două finale de Liga Campionilor pentru noi. Prima finală va fi la Sibiu şi trebuie să jucăm cu această mentalitate”, a declarat antrenorul echipei ieşene.

Tony Da Silva a precizat că tot bonusul pe care îl va încasa de la Poli Iaşi îl va împărţi jucătorilor săi.

”Eu nu am venit la Iaşi pentru bani, ci pentru a ajuta echipa. Tot bonusul pe care îl primesc de la Poli îl dau la băieţi”, a spus antrenorul Tony Da Silva.