Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică” Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică”
Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu! Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu!
Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare Minnesota Timberwolves a eliminat-o pe Denver Nuggets după un comeback senzaţional! Coincidenţă uluitoare
Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB Ce lovitură se pregăteşte în Superligă! Un jucător de la "U" Cluj, dorit de Gigi Becali la FCSB
Camila Giorgi, acuzată şi de furt Camila Giorgi, acuzată şi de furt
VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! „Câinii” , favoriţi la prima vedere VIDEO | Dinamo - Csikszereda, astăzi, de la 20:00, în direct la Prima Sport 1! „Câinii” , favoriţi la prima vedere

”Domnului de la VAR îi tremura calculatorul”. Şi cei de la Farul acuză arbitrajul de la meciul cu FCSB

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 5 feb 2024

FCSB a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul susţinut pe Arena Naţională, în compania echipei Farul Constanţa, în etapa a XXIV-a a Superligii.

Farul a avut un gol anulat în urma consultării VAR, dar a reuşit egalarea în minutul 90+4, din penalty, acordat tot după VAR. Meciul s-a disputat în ziua în care Gheorghe Hagi a împlinit 59 de ani.

Louis Munteanu a fost cel care a înscris golul refuzat dobrogenilor şi a avut o remarcă ironică cu privire la arbitrul din camera VAR.

”Au fost minute intense, acum am văzut şi eu imaginile, nu mi s-a părut nimic, domnului de la VAR îi tremura calculatorul când a tras acele linii. Nu cred că a fost ofsaid.

Am zis din prima că o să dea ofsaid, eram sută la sută sigur, aşa am simţit eu. Nu ştiu dacă are cineva ceva cu noi, sper să fi fost doar o greşeală şi nu un avantaj pentru FCSB.

Sperăm să continuăm aşa, să strângem puncte, să fim în play-off, e obligatoriu. Aşa cum am mai spus, ne-am pregătit bine”,