A venit nota de plată! Sancţiunile dictate de Jandarmerie la meciul dintre Rapid şi FCSB A venit nota de plată! Sancţiunile dictate de Jandarmerie la meciul dintre Rapid şi FCSB
Ioan Ovidiu Sabău, veste uriaşă pentru fanii Universităţii Cluj! ”Este aproape rezolvat” Ioan Ovidiu Sabău, veste uriaşă pentru fanii Universităţii Cluj! ”Este aproape rezolvat”
Răzvan Lucescu, discurs fabulos după ce a câştigat titlul! "Orice om angajat în fotbal visează să aibă o asemenea atmosferă" Răzvan Lucescu, discurs fabulos după ce a câştigat titlul! "Orice om angajat în fotbal visează să aibă o asemenea atmosferă"
Rapid, luată peste picior după finalul sezonului! "Dacă ceri 1-3, te trezeşti pe şase" | VIDEO EXCLUSIV Rapid, luată peste picior după finalul sezonului! "Dacă ceri 1-3, te trezeşti pe şase" | VIDEO EXCLUSIV
Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică” Bogdan Lobonţ, luat în colimator! ”Nu are nicio logică”
Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu! Ce urcare în clasamentul WTA pentru Irina Begu!

VIDEO | Brentford - Manchester United 1-1. Ambele goluri au fost marcate în prelungiri

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 31 mar 2024

Brentford a încheiat la egalitate sâmbătă seara, pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia Manchester United, în etapa a 30-a din Premier League.

Golurile au fost înscris în minutele 90+6 şi 90+9.

Gazdele au dominat partida cu Manchester United, iar Ivan Toney şi colegii săi i-au făcut zile grele lui Onana. Yoane Wissa a trimis în bară, în minutul 58, iar Bryan Mbeumo l-a copiat în minutul 78. Meciul s-a încheiat însă cu două goluri marcate în ultimele minute.

Mason Mount a marcat primul său gol stagional, în minutul 90+6, iar gazdele au egalat în minutul 90+9, prin Kristoffer Ajer şi Brentford a făcut 27 de puncte în campionat, unde este pe locul 15. Manchester United este pe 6, cu 48 de puncte.