A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali A picat varianta Louis Munteanu! Cine este atacantul din Superliga pe care îl vrea Gigi Becali
Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă” Rrahmani putea fi golgheterul Superligii, dar Lobonţ l-a schimbat. Explicaţie uluitoare. ”Trebuie să-şi canalizeze energia la ce trebuie să facă”
Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!” Probleme la FCSB? Elias Charalambous a răbufnit după un nou eşec cu Rapid: ”Vreau să discut cu cineva din conducere!”
VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1 VIDEO | Metz - PSG 0-2. Ladislau Boloni va juca baraj pentru a rămânerea în Ligue 1
Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV Dan Şucu, noul Gigi Becali? "Bagă dictatură" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Dan Şucu a anunţat când va semna noul antrenor al Rapidului! ”Suntem hotărâţi să investim în club”

VIDEO | Manchester United - Manchester City! "Diavolii roşii", făcuţi K.O. pe "Old Trafford"

Premier League Publicat de Tudor Moisa pe 29 oct 2023

Astăzi, de la 17:30, are loc derby-ul oraşului Manchester. Partida este în direct la Prima Sport 1 şi online pe PrimaPlay.ro.

• Transmisiunile din Premier League vă sunt oferite de Superbet

VIDEO | Manchester United - Manchester City 0-3 (Haaland 26, 49, Foden 80)

Echipele de start

• Manchester United: Onana - Dalot, Maguire, Evans, Lindelof - Amrabat, McTominay - Fernandes, Eriksen, Rashford - Hojlund.
  • Manchester City: Ederson - Walker, Dias, Gvardiol - Stones, Rodri - Foden, Alvarez, Silva, Grealish - Haaland.

Minutul 90+6: Final de meci!

Minutul 80: GOL MANCHESTER CITY! Foden face 3-0, din pasa lui Haaland.

Minutul 49: GOL MANCHESTER CITY! Fază superbă reuşită de echipa lui Guardiola, finalizată de Haaland.

Minutul 45+4: ULUITOR! Trebuia să fie 2-0 pentru City, dar Onana are intervenţia sezonului în Premier League.

Minutul 45+1: Pasă superb Rashford, şut extaordinar McTominay, dar Ederson replică cu o paradă de zile mari.

Minutul 26: GOL MANCHESTER CITY! Haaland îl învinge pe Onana de la punctul cu var.

Minutul 8: Ocazie CIty! Onana şi Maguire continuă săptămâna bună şi îşi salvează echipa.

Minutul 1: A început partida!