Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!”  | VIDEO EXCLUSIV Mihai Rotaru a răbufnit după Universitatea Craiova - Sepsi: ”Şanse mari să fim campioni!” | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A VIDEO | Torino - AC Milan 3-1. ”Diavolii” sunt înfânţi, dar termină pe 2 în Serie A
Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători Alaves - Getafe 1-0. Ianis Hagi a intrat pe teren în minutul 87 la învingători
VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec VIDEO | ”Nu am reuşit să ne atingem obiectivul”. Costel Gâlcă schimbă jocul Universităţii Craiova, dar termină cu eşec
VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi” VIDEO | Dan Petrescu s-a enervat la flash-interviuri. ”Voi spuneţi ce vreţi şi ne criticaţi”
Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV Un important finanţator nu vrea să o vadă pe Corvinul în cupele europene! "Ar fi frumos ca Hunedoara să renunţe" | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Valencia - Alaves 0-1. Ianis Hagi a fost lăsat pe bancă

La Liga Publicat de Daian Cutu pe 5 mai 2024

Alaves a învins în deplasare, scor 1-0, formaţia Valencia, în etapa a 34-a din La Liga.

Oaspeţii au lovit decisiv în minutul 68, când Carlos Vicente a pasat şi Javi Lopez a înscris, deschizând scorul. A fost unicul gol al meciului, care s-a terminat cu victoria lui Alaves. Echipa antrenată de Luis Garcia se află la a treia victorie consecutivă în campionat, în timp ce Valencia a bifat a treia înfrângere la rând.

Ianis Hagi a rămas pe banca rezervelor la Alaves.

În clasament, Alaves a ajuns pe locul 11, cu 41 de puncte, iar Valencia se află pe 8, cu 47 de puncte.