Inuman! Bolnav şi accidentat, Andrey Rublev s-a impus la Madrid Inuman! Bolnav şi accidentat, Andrey Rublev s-a impus la Madrid
”În Coreea de Sud n-am primit niciunul”. Dan Petrescu a vorbit despre cartonaşul galben pe care l-a încasat ”În Coreea de Sud n-am primit niciunul”. Dan Petrescu a vorbit despre cartonaşul galben pe care l-a încasat
E gata! Rafa Mujica va semna E gata! Rafa Mujica va semna
Darius Morris a murit la 33 de ani. Fostul baschetbalist a fost providenţial în ultimul playoff al lui Kobe Bryant Darius Morris a murit la 33 de ani. Fostul baschetbalist a fost providenţial în ultimul playoff al lui Kobe Bryant
Nu e Marius Şumudică! Un alt antrenor important ar putea ajunge la "U" Cluj Nu e Marius Şumudică! Un alt antrenor important ar putea ajunge la "U" Cluj
"A fost la "U" Cluj, mai nimic. A fost la under 20, 5-1, 7-1 luaseră bătaie". Bogdan Lobonţ, "măcelărit" de un fost atacant al Rapidului | VIDEO EXCLUSIV "A fost la "U" Cluj, mai nimic. A fost la under 20, 5-1, 7-1 luaseră bătaie". Bogdan Lobonţ, "măcelărit" de un fost atacant al Rapidului | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Arsenal - Chelsea 5-0. ”Tunarii” au tras cu toată muniţia în londonezi

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 24 apr 2024

Arsenal a învins la scor pe teren propriu, cu 5-0, pe Chelsea, în meci restanţă din etapa a 29-a a campionatului Angliei.

Au marcat: Trossard, în minutul 4, White, în minutele şi 70, 52 şi Havertz, în minutele 57 şi 65.

În clasament, Arsenal ocupă locul 1, cu 77 de puncte, iar Chelsea este pe 9, cu 47 de puncte.