Bomba momentului în fotbalul italian! Stefano Pioli, direct la o rivală a lui AC Milan Bomba momentului în fotbalul italian! Stefano Pioli, direct la o rivală a lui AC Milan
S-au încheiat negocierile pentru transferul lui Florinel Coman! Detalii de ultimă oră S-au încheiat negocierile pentru transferul lui Florinel Coman! Detalii de ultimă oră
O jucătoare de tenis cu renume şi-a anunţat retragerea din activitate O jucătoare de tenis cu renume şi-a anunţat retragerea din activitate
Nadal, în direct de la 14:00, pe Prima Sport 2! Adversar-surpriză pe zgura de la Roma Nadal, în direct de la 14:00, pe Prima Sport 2! Adversar-surpriză pe zgura de la Roma
Gigi Becali s-a dezlănţuit şi a făcut praf un antrenor din Superliga: „E cumva de talia mea?” Gigi Becali s-a dezlănţuit şi a făcut praf un antrenor din Superliga: „E cumva de talia mea?”
Volei masculin: Antrenorul Sergiu Stancu, încă un an la CSM Arcada Galaţi Volei masculin: Antrenorul Sergiu Stancu, încă un an la CSM Arcada Galaţi

Florin Stângă scapă neînvins dintr-un meci complicat. ”Ne-am mulţumit cu puţin”

Petrolul Ploiești Publicat de Daian Cutu pe 1 apr 2024

Dinamo a încheiat la egalitate, scor 1-1, cu Petrolul Ploieşti, scor 1-1, în etapa a doua din play-out-ul Superligii.

Pentru Dinamo a marcat Moura (39), iar pentru Petrolul a punctat Grozav, în al 13-lea minut al prelungirilor.

Florin Stângă e mulţumit de lotul pe care îl are la dispoziţie, însă e dezamăgit de modul în care elevii săi au gestionat prima repriză cu Dinamo.

”Avem jucători valoroşi, important este să dea mai mult la fiecare meci şi să nu se multumin cu puţin. Astăzi, din păcate, în prima repriză ne-am mulţumit cu puţin.

(n.r. Gicu Grozav) Cred că este unul dintre cei mai buni jucători din echipa noastră. Din păcate, şi el mai ratează”