”Are un antrenor bun”. Zeljko Kopic, susţinut de un jucător ce a scris istorie la Dinamo ”Are un antrenor bun”. Zeljko Kopic, susţinut de un jucător ce a scris istorie la Dinamo
CCA a anunţat brigada pentru primul meci al etapei a noua din play-off, Sepsi – Rapid CCA a anunţat brigada pentru primul meci al etapei a noua din play-off, Sepsi – Rapid
”În funcţie de ce transferuri se vor face”. Viitor incert pentru un fundaş de la FCSB ”În funcţie de ce transferuri se vor face”. Viitor incert pentru un fundaş de la FCSB
Florentin Petre a ajuns în Liga 3! E aproape de o performanţă importantă Florentin Petre a ajuns în Liga 3! E aproape de o performanţă importantă
Daniel Sandu anunţă transferuri importante la Rapid. ”Va fi un mix între români şi străini” Daniel Sandu anunţă transferuri importante la Rapid. ”Va fi un mix între români şi străini”
VIDEO | Rafael Nadal s-a calificat greu în turul secund de la Roma VIDEO | Rafael Nadal s-a calificat greu în turul secund de la Roma

VIDEO ǀ Nice, umilită de Olympique Marseille la scor de neprezentare! Rareş Ilie, titular şi înlocuit la pauză, putea să marcheze

Olympique Marseille Publicat pe 28 aug 2022

Echipa OGC Nice a pierdut meciul disputat duminică, pe teren propriu, în faţa formaţiei Olympique Marseille, scor 0-3, în etapa a patra din Ligue 1.

Olympique Marseille a condus cu 3-0 încă de la pauză, prin golurile reuşite de Alexis Sanchez (min. 10 şi 41) şi Nuno Tavares (min. 36).

Rareş Ilie a fost înlocuit la pauză de Bilal Brahimi. El a avut o ocazie de a marca în minutul 45+1. În urma unui corner a ajuns mingea la el, la 16 metri, dar şutul său a fost deviat şi mingea s-a dus puţin pe lângă poartă.

În celelalte meciuri disputate duminică, în etapa a patra Ligue 1 rezultatele au fost: FC Nantes – Toulouse 3-1, Stade Brestois – Montpellier 0-7, Lorient – Clermont Ferrand 2-1, Troyes – Angers 3-1.